Piknik NGO

Piknik odbył się 14 grudnia 2019 roku w godzinach od 12.00 do 18.00 w Centrum Gemini Park w Bielsku-Białej.

  • Piknik organizacji pozarządowych umożliwia promocję lokalnych produktów i usług świadczonych przez podmioty NGO.
  • Na stoiskach organizacje zaprezentują swoje działania związane z edukacją, kulturą i sztuką, sportem, turystyką, a także ochroną zdrowia i pomocą społeczną
  • Piknik przybliży nam również tradycję Świąt Bożego Narodzenia, od muzyki poprzez regionalne wypieki i rękodzieło.
  • Dla najmłodszych przygotowane zostaną liczne atrakcje, pod okiem plastyków i anielskich animatorów będą wykonywane unikatowe prace rękodzielnicze pod hasłem „bombkowe szaleństwo”, a wszystko to dopełni muzyka na żywo, w rytmie kolęd i pastorałek.
  • Organizatorzy przewidzieli tego dnia liczne konkursy i nagrody m.in. bilety na sens kinowy „Kraina lodu 2”

Uczestnicy

 

Nazwa organizacji Strona WWW
Bielscy Motocykliści www.bielscymotocyklisci.pl
Fundacja Aktywności Społecznej „Złote Łany” www.fundacjazlotelany.pl/aktualnosci/
Fundacja Drachma drachma.org.pl/
Fundacja Imperium Sportu imperiumsportu.eu
Fundacja Militarny Instytut Historyczny www.fundacjamih.pl/
Fundacja Podaruj Radość www.ruah.eu
Fundacja Psia Ekipa – Razem dla Zwierząt www.ratujemyzwierzaki.pl/psia-ekipa
Fundacja Wspierania Kultury i Sztuki „Kuźnia Sztuki”
Fundacja Wspierania Talentów Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „WŁÓCZYKIJE” www.fundacjawloczykije.pl/
Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych i Porzuconych BUDRYSEK www.ratujemyzwierzaki.pl/budrysek
Katolickie Stowarzyszenie Oświatowe –„Serduszko” www.przedszkolekatolickiebb.pl/
Przedszkole Katolickie im. Świętej Rodziny w Bielsku-Białej www.przedszkolekatolickiebb.pl/
Klub Sportowy „Gwardia” www.gwardiabb.pl/
Klub Sportowy „LIVE” klubsportowylive.pl/
Klub Taternictwa Jaskiniowego „Speleoklub” w Bielsku-Białej www.speleobielsko.pl/
Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział Terenowy w Bielsku-Białej kta-bielsko.pl/
Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Bielsku-Białej www.bielsko-biala.pck.org.pl/
Polski Związek Niewidomych Okręg Śląski Koło Grodzkie w Bielsku-Białej www.pzndelbielsko.cba.pl/onas.html
Spółdzielnia Socjalna „Serowa Kraina” serowakraina.pl/
Stowarzyszenie „Amazonki” w Bielsku-Białej www.bielskieamazonki.vot.pl/
Stowarzyszenie „Akademia Seniora” stowarzyszenie-as.pl/
Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej i Sportu „Pasja” www.sgaispasja.pl/
Stowarzyszenie Humanitarno-Ekologiczne Dla Braci Mniejszych www.ratujemyzwierzaki.pl/dla-braci-mniejszych
Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym „RAZEM” stowarzyszenierazem.org/
Stowarzyszenie Plastyków „Ondraszek”
Stowarzyszenie Pozytywne Wsparcie W www.pozytywnewsparcie.pl
Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Beskidzka” ziemiabeskidzka.pl/

Podobne wpisy

Wyślij do nas informację

Wyślij do nas informację na temat tego wpisu lub umieść komentarz (pojawi się po akceptacji Moderatora).
Obowiązkowe jest tylko pole z TREŚCIĄ komentarza oraz wpisanie liczby

31 + = 40

UWAGA: Komentarz zostanie wysłany bez potwierdzenia. Wyślij tylko RAZ :)