Poznaj możliwości naszego programu

Na stronie: diagram i opis sekcji programu :: pokaz stron :: 

Współpraca organizacji, firm i aktywnych osób

 

ZESPÓŁ »»»

WSPÓLNIE pozyskujemy ludzi do działania w NGO – specjalistów i wolontariuszy. Mamy do tego własny program poleceń BEREK. Pomagają oni kilku organizacjom optymalnie wykorzystując swój czas i umiejętności. 

FUNDUSZE »»»

WSPÓLNIE pozyskujemy fundusze z programów dotacyjnych, crowdfundingu, dofinansowań celowych, zbiórek internetowych i tradycyjnych, od firm w ramach ich działań CSR lub świadcząc dla nich usługi. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. 

SKLEP »»»

WSPÓLNY sklep pozwala na sprzedaż lub promocję produktów i usług NGO. 

SZKOLENIA

WSPÓLNA baza szkoleń wykonywanych przez organizacje oraz przeznaczonych dla nich oraz materiały, wdrożenia i rezultaty odbytych szkoleń. 

WWW »»»

WSPÓLNA strona WWW, strony dla poszczególnych organizacji, strony lądowania dla konkretnych akcji – z zdjęciami, filmami, diagramami, ankietami itd. 

MAPA i BAZA »»»

WSPÓLNA baza organizacji, instytucji wsparcia, miejsc spotkań i szkoleń, współpracujących firm. Z informacjami, pokazaniem na mapie, łatwym kontaktem telefonicznym itd. 

KALENDARZ »»»

WSPÓLNY kalendarz, do którego można wpisać wydarzenie (akcję, szkolenie, spotkanie itd) organizacji lub firmy. Na stronie można znaleźć je w widoku miesiąca czy dnia albo wszystkie wydarzenia w danym miejscu lub określonego organizatora. 

BIULETYN »»»

WSPÓLNY biuletyn rozsyłany do wszystkich zainteresowanych osób, firm i organizacji. Biuletyny regularne, specjalistyczne lub związane z konkretną akcją. 

Przykładowe strony w PodajDalej.org

Strona startowa

Strona startowa

Sklep i pasaż handlowy

Sklep i pasaż handlowy

Mapa i baza danych

Mapa i baza danych

Kalendarz

Kalendarz

Wydarzenie

Wydarzenie

Lista wiadomości

Lista wiadomości

 

 

INNE  działania z  PODAJ DALEJ

 

Fundacja Podaj dalej

Zobacz więcejStrona WWW organizacji

 

Stowarzyszenie Podaj dalej

Zobacz więcejStrona WWW organizacji